Gb Maris Cot Plus, Lux Black

16.992 ден Со ДДВ

Корпа за новороденчиња Maris е погодна за количката за бебиња Maris Lux. Исклучително лесно се монтира на рамката – со само едно движење. Крошната на корпата за новороденче е со заштитен фактор UVP50 +, навлака и душек изработен од мемориска пена.

На залиха

Спореди
SKU: GB616211001 Категории , , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands