Pappananna Icon

8.499 ден Со ДДВ

Бебешки стол за хранење Pappananna е само комбинација на стил и висок квалитет. Темелно и стабилно столче koe лесно се претвора во удобнa лулка со меко удобно вметнување, кое може да се користи од раѓање, и од 6 до 36 месеци да се користи како стол. Седиштето има 8 нивоа на прилагодување на висината, прилагодлив потпирач за грб во 4 положби, вклучително и целосно хоризонтално, така што вашето дете може да заспие, 3 позиции на прилагодување на висината, голема подвижна лента, безбедносни ремени со 5 точки со меки влошки. Во центарот има посебен ограничувач за да не падне детето ако одеднаш немате време да го прицврстите. Друга предност на Cam Pappananna е тоа што е компактен и лесен за употреба, процесот на склопување трае неколку секунди, не зазема многу простор и лесно се брише со сунѓер.

2 на залиха

Спореди
БРОЈ: S2250-C258 Категории: , , Достапно:
Бренд: Cam
Бренд: