Gb Maris Cot, Monument Black

15.990 ден Со ДДВ

Корпа за новороденчиња Maris е погодна за количката за бебиња Maris. Исклучително лесно се монтира на рамката – со само едно движење. Крошната на корпата за новороденче е со заштитен фактор UVP50 +, навлака и душек изработен од мемориска пена.

На залиха

Спореди
Шифра: GB616211002 Категории: , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands