Taski Sport Tris

32.999 ден Со ДДВ

Уникатниот лесен модуларен систем направен од Италија. Сетот содржи, количка, корпа, транспортер Aero Zero и торба. Алуминиумска рамка со мека, ергономска рачка со прилагодлива висина Реверзибилно седиште (свртено према родителот од 6-12 месеци и напред свртено од 12-36 месеци) Задни тркала со големи димензии, предни ротирачки тркала, сите лесно се отстрануваат. Кочница на педалата. Мека предна и задна суспензија. Потпирачот за грб е во 3 позиции се прилагодува само со една рака. Отстранлива лента за браник. Заштитна лента со 5 точки. Престилка која може да се користи како покривка за нозете на количката. Корпа за пазарување. Компактно преклопување, дури и со седиштето свртено напред.

1 на залиха

Спореди
Шифра: ART910-T877 Категории: , , Ознака:
Бренд: Cam
Бренд: