Cybex Priam Platinum Baby Blanket Butterfly

4.590 ден Со ДДВ

Елегантен, модерен и безвременски додаток кој произлегува од средбата помеѓу висок спој и удобност. Ова пријатно ќебе е од модната колекција на Cybex Butterfly. Меко, нежно бебешко ќебенце кое обезбедува удобно чувство прекривајќи го вашето бебе во облак на пријатна бестежинска состојба.

2 на залиха

Спореди
SKU: CY516430026 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Cybex
Brands