Cybex Platinum Changing Bag Butterfly – Butterfly

14.990 ден Со ДДВ

Практична, стилска торба, совршен придружник со девет внатрешни џебови, изолационен држач за шишиња што може да се отстрани, подлога за менување и влажен оддел. Со помош на специјален клип лесно може да се закачи на рамката на Priam.

На залиха

Спореди
Шифра: CY516430027 Категории: , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands