Priam Footmuff JS/ Wings-black

12.990 ден Со ДДВ

Cybex Priam Footmuff од модната колекцијата на Jeremy Scott Wings е совршен додаток за на Вашето малечко му биде топло и пријатно да се вози во количка за време на студените, ладни месеци. Оваа зимска прекривка во модерен стил има отвор со патент, што го прави едноставно внесувањето на вашето дете внатре. Може лесно да се инсталира на количката бидејќи има посебни дупки на задниот дел за да се провлече ременот.

На залиха

Compare
Шифра: CY516430024 Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands