Tobot Y

1.556 ден Со ДДВ

Акциона фигура Tobot Y се трансформира од автомобил во робот користејќи клуч за трансформација по потреба.

На залиха

Спореди
SKU: HASTWT10022 Категории , , Ознака:
Бренд:: Tobot
Brands