Tobot X

1.556 ден Со ДДВ

Акциона фигура Tobot X се трансформира од автомобил во робот користејќи клуч за трансформација по потреба.

На залиха

Спореди
SKU: HASTWT10015 Категории , , Ознака:
Бренд:: Tobot
Brands