Rainbow High Cheers asst

2.899 ден Со ДДВ

Соберете ги новите модни кукли Rainbow со училишен дух! Овие девојки уживаат во дизајнирање и изведување кореографија во училиште и секоја од нив е облечена во костум во вашата омилена боја! Куклите се целосно артикулирани. Нејзините раце и нозе се мрдаат за гламурозни навивачки пози.

4 на залиха

Спореди