Каса регистер со звук и светло

1.199 ден Со ДДВ

Каса регистер за идните продавачи со звук и светло. Касата има звучни и светлосни ефекти, кои ја прават играта пореална и позабавна.

Нема на залиха

Спореди
SKU: MGZ054133 Категории , , Ознака:
Бренд:: Останато