Rainbow High Doll Pink

2.999 ден Со ДДВ

Запознајте ја Бела, најнежната девојка Rainbow. Нејзината омилена боја е нежно розовата, а нејзините комбинации се секогаш шик! Доаѓа комплетно со два горни и долни делови од гардеробата, јакна, 2 пара елегантни потпетици и многу повеќе. Пробајте ги сите комбинации! Куклата е целосно артикулирана – Нејзините раце и нозе се виткаат за гламурозни сцени! Вклучен штанд за кукли, покажете ја омилената комбинација на нејзиниот штанд за кукли! Измијте ја косата кога ќе ја распакувате, за да можете да и направите безброј нови фризури!

Нема на залиха

Спореди
SKU: MGA570738 Категории , , Ознака:
Бренд:: Rainbow