Paw Patrol RC – Возило

2.414 ден Со ДДВ

Противпожарниот камион RC на Маршал, со далечински управувач лесен за употреба со две копчиња. Вашето дете може лесно да го вози Маршал и да ги пресоздаде своите омилени моменти од серијата.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6054195 Категории , ,
Бренд:: Paw Patrol
Brands