Paw Patrol RC – Возило

2.414 ден Со ДДВ

Полициско возило RC на Чејс, со далечински управувач, лесен за употреба со две копчиња. Вашето дете може лесно да го вози Чејс и да ги пресоздаде своите омилени моменти од серијата.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6054190 Категории , ,
Бренд:: Paw Patrol
Brands