Hatchimals -Миленици од цвет

1.599 ден Со ДДВ

Овој прекрасен пролетен букет Hatchimals Colleggtibles вклучува шест ексклузивни ликови – пет скриени во цвеќето и едно отворено! Отстранете го секое стебло од букетот и нежно отворете го секој цвет за да ги откриете вашите нови пријатели. Откријте ексклузивни ликови во светло обоени со златни светкави крилја во внатрешноста на секој цвет! Поставете ги стеблата назад во букетот и прикажете ги вашите карактери одозгора. Со вкупно 12 карактери што може да се соберат од два различни сета (секој се продава одделно), пролетниот букет е најубавиот начин да ги прикажете вашите Хачимали.

Нема на залиха

Спореди
SKU: SN6054229 Категории , ,
Бренд:: Hatchimals
Brands