Eezy S Denim UNI – Lavastone Black

17.999 ден Со ДДВ

Eezy S е ултра компактна и лесна градска количка, направена за патничко задоволство и мобилност на семејството. Карактеристиките на Eezy S им го олеснуваат животот на родителите истовремено обезбедувајќи удобно возење за нивното дете – од 6 месеци до околу 4 години. Лесниот и компактен дизајн ја прави Eezy S лесна за маневрирање. Благодарение на нејзината силуета широка само 45 см, родителите лесно се наоѓаат во тесни продавници и по тесните улички во центарот на градот. Со само 5,9 кг, лесно може да се подигне и да се носи благодарение на компактното преклопување. Како систем за патување 2 во 1, Eezy S е компатибилен со реномираните седишта за автомобили за новороденчиња Cybex и Gb, што ја прави количката соодветна од првиот ден.

На залиха

Спореди
SKU: CY519001521 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex
Brands