Train Bridge and Tracks

2.079 ден Со ДДВ

Користете го овој комплет со 10874 Steam Train или 10875 Cargo Train за да ги проширите можностите на лего колекција развивајќи рани градежни вештини на вашето дете.

Нема на залиха

Compare
Шифра: 18LEG10872 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands