Minnie’s Birthday Party

1.579 ден Со ДДВ

Малите обожаватели на Дизни ќе уживаат помагајќи во прославата за роденден на Мини! Играјте со нив додека ја возатe Мини со нејзиниот симпатичен розов автомобил до местото каде се одржува забавата, каде што мачката Фигаро ја чека.

Нема на залиха

Compare
Шифра: 18LEG10873 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands