Термос за храна – Жирафа

2.079 ден Со ДДВ

Детски термос за јадење од нерѓосувачки челик кој ја одржува храна за деца топла или ладна. Термосот ја одржува храната топла 7 часа или ладна 5 часа. Вградениот држач одговара на повеќето додатоци. Вклучува вилушка што може да се користи и како лажица поради формата.

12 на залиха

Спореди