Steffi Love Swap asst

799 ден Со ДДВ

Стефи е облечена во зачудувачки фустан со Swap ефект. Ако ги лизнете рацете над светките ќе ја промените нивната боја. Така, Стефи може да носи два изгледа со само еден фустан.

На залиха

Compare
Шифра: STEFSB3366 Категории: , ,
Бренд:: Steffi Love
Brands