Rev Roll Wild Stunt Park

2.999 ден Со ДДВ

Фантастичен сет за момчиња. Зачекори во светот на омилениот анимиран филм Rev & Roll. Штом составите адреналинска патека, возбудлива трка може да започне. Rumbl – моќен, бучен камион и неговиот пријател Рев ќе ве забавуваат дополнително со помош на патека за искачување, лифт што ќе ги доведе до височини и патентен затворач што ќе ги врати на вистинскиот пат. Уживајте во играта со вашите херои.

На залиха

Спореди