Rev Roll Best Buddies asst

1.119 ден Со ДДВ

Зачекорете во светот на возбудливи авантури со хероите од серијата Rev & Roll. Изберете го Вашиот омилен лик. Дали тоа ќе биде храбриот Рев со неговиот моќен камион Рамбл, девојчето Ејвери и нејзиното возило мачка, Овен и неговиот тркачки автомобил налик на жаба, Лори и нејзиниот силен камион, или Бо и неговото срамежливо противпожарно возило, на вас е да изберете. Или соберете ги сите ваши пријатели на едно место и заедно тргнете во акција. Кога ќе влезат во нивните возила, ќе видите како слатките „миленици“ мавтаат со опашот, трепкаат, ги мрдаат ушите … со нетрпение ја очекуваат забавата што ги чека.

9 на залиха

Спореди