Power Rangers Mask Asst

1.348 ден Со ДДВ

Со маските на Power Rangers Beast Morphers секое дете може да стане нивниот омилен херој. Одликувајќи се со детали и дизајн, инспирирани од серијата Power Rangers Beast Morphers. Син или црвен ренџер, кој е вашиот избор !? ( се продаваат одделно)

На залиха

Compare
Шифра: HASE5898 Категории: , ,
Бренд:: Power Rangers
Brands