Power Rangers Zord

2.999 ден Со ДДВ

Power Rangers Megazord Red и Blue за поголема забава (се продаваат одделно). Новите акциони фигури на бестрашните херои се долги 25 см и имаат дизајн инспириран од ликовите на серијата Sabans Power Rangers: Beast Morphers. Секој Megazord доаѓа со уникатен додаток.

На залиха

Compare
Шифра: HASE5900 Категории: , ,
Бренд:: Power Rangers
Brands