Интерактивно зајаче Џоле

1.449 ден Со ДДВ

Неодоливо интерактивно плишано зајаче ќе стане најдобриот пријател на секое дете! Научете броеви и букви и стимулирајте го говорот и имагинацијата! Развој на тактилна и визуелна перцепција, координација на очите и рацете! Дајте му Dолет морков како награда и тој ќе ве награди со песна!

На залиха

Compare
Шифра: CLE50133 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni Baby
Brands