1000 Puzzle Delacroix: Liberty Leading The People

649 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 69 ? 50. Музејска колекција, Liberty Leading The People – Luvr. Сугестивнa сликa, квалитетно печатење, прецизни исечоци, цврсти и скапоцени материјали.

На залиха

Спореди
SKU: CLE39549 Категории , , Ознака:
Бренд:: Clementoni
Brands