Градина

999 ден Со ДДВ

Шарена и забавна, градина за најмладите градинари! Преку игра, децата учат за формите и боите и развиваат координација на очите и рацете, истовремено подобрувајќи ја визуелната и тактилната перцепција. Охрабрете ги да садат цвеќе и зеленчук на вистинските места и не заборавајте на сонцето!

На залиха

Compare
Шифра: CLEMY17277 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni Baby
Brands