Sweet Bunny

989 ден Со ДДВ

Оваа мека играчка за гушкање во форма на зајаче ќе стане првиот придружник за спиење на вашето дете. Направен е од хипоалергичен, мек материјал кој има единствена можност да апсорбира мириси, што ќе го смири вашето бебе кога е само. Силиконскиот приврзок на играчката е одличен додаток што бебето може да го гризе.

15 на залиха

Спореди