Gb Sila 3, Lizard Khaki

16.990 ден Со ДДВ

Gb Sila 3 е урбанa количка , совршен избор за живот во градот. Со три цврсти тркала, ова стилска количка нуди одлично ракување за навигација низ препреките на градските улици. Сите тркала се совршени за секоја површина, дури и на калдрми или селски патишта. За шопинг, патување со деца на јавен превоз или едноставно истражување на градот, Sila 3 ??секогаш ќе ви биде од помош. Благодарение на затворањето со една рака, Sila 3 може да се свитка за неколку секунди, оставајќи ја другата рака слободна. Количката има пространата корпа за купување и XXL тенда UVP 50+ заштита. Рачката за управување се прилагодува на 3 висини.

1 на залиха

Спореди
SKU: GB616223002 Категории , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands