Gb Beli 4, Posh Pink

15.393 ден Со ДДВ

Gb количка за бебе Beli 4 е лесна, луксузна и сигурна, совршен додаток за градските улици. Beli 4 е дизајнирана со ротирачки предни тркала погодни за сите површини, вклучително и тесни улици со калдрма.. Пространата корпа за купување може да собере до 5 кг. Со генијалниот систем на преклопување може да се ракува со едната рака. Рачката за управување се прилагодува на 3 висини.

1 на залиха

Спореди
SKU: GB616221006 Категории , , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands