DC Superhero – Фигура

1.139 ден Со ДДВ

Создадете ваши сопствени приказни од DC универзумот со DC Comics акциони фигури од 30 см! Секоја фигура има 11 точки на артикулација и детална облека што ги оживува вашите омилени ликови. Фигурите се продаваат одделно.

На залиха

Compare
Шифра: SN6056278 Категории: , ,
Бренд:: DC Comics
Brands