Tobot Adventure X

3.479 ден Со ДДВ

Играчката Tobot Adventure X брзо и лесно се трансформира во автомобил. Оваа акциона фигура Tobot Adventure X ќе ја поттикне фантазијата на вашето малечко и ќе го одведе во незаборавни авантури за спасување на градот!

Нема на залиха

Спореди
SKU: HASTWT10312 Категории , , Ознака:
Бренд:: Tobot
Brands