Shrimp Shack Attack

3.199 ден Со ДДВ

Овој неверојатен комплет за конструкција комбинира Lego модел со целосно интерактивно искуство со игра. Сетот се одликува со детална кујна со куќички со ракчиња, кул картинг со простор за две минифигури и голем знак со рак.

1 на залиха

Спореди
SKU: 19LEG70422 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands