Marvel Studios Iron Man

8.989 ден Со ДДВ

Ако сте фан на супер хероите ова ќе биде возбудлив сет за вас. Изградете 1 од 3 портрети на иконските оклопни костуми на Iron Man со овој сет Art Marvel Studios Iron Man.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG31199 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands