Lol Car – Pool Coupe

3.889 ден Со ДДВ

Трендовски автомобил Lol направен во златно розов сјаен стил, ќе направи сите ваши кукли LOL да заблескаат додека се возат во нова авантура. Кога ќе го отворите задниот дел од автомобилот пред вас е прекрасен базен каде куклите можат да се релаксираат, освежат и да уживаат. Покрај базенот има и подиум за танцување. Фаровите се отвораат кога ќе ги притиснете, а кога ќе го притиснете менувачот, светлата се палат. Заедно со овој фантастичен автомобил, ја добивате и ексклузивната кукла LOL Drag Racer. Осветлете ја куклата со флуоресцентни светла, за да ги откриете нејзините светлосни изненадувања. Седиштата во автомобилот се прилагодливи, така што сите кукли LOL и OMG можат да седат во него подеднакво удобно!

На залиха

Спореди