LEMO Tray Infinity Black

2.499 ден Со ДДВ

Седнете го вашето бебе на трпезариска маса уште од најрана возраст благодарение на практичниот послужавник за јадење и ужинка за Cybex Lemo Baby Set. Голем послужавник со подигнати рабови за да се спречи излевање кој лесно и брзо се прицврстување на сетот за бебиња Cybex Lemo.

2 на залиха

Спореди
SKU: CY518002017 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Cybex
Brands