1000 Puzzle Montmartre

649 ден Со ДДВ

Сложувалка со димензии 69 ? 50 со прекрасна слика . Сугестивнa сликa, квалитетно печатење, прецизни исечоци, цврсти и скапоцени материјали.

Нема на залиха

Compare
Шифра: CLE39383 Категории: , ,
Бренд:: Clementoni
Brands