Woya Travelsystem – Jeansy Blue

8.999 ден Со ДДВ

Cbx Woya е едноставна количка компатибилна со седиштето за автомобили Cbx Shima. Малата тежина, екстра големата корпа за купување и брзото склопување од една рака ја прават количката одлична за патување или шопинг. Континуирано варијабилно прилагодување на потпирачот за грб на седиштето нуди бесконечни агли, сe до целосно лежечка положба, така што бебето може да ужива во дремка. Со Woya е вклучен и послужавник, што го олеснува играњето или јадењето во количката. На количката можете да го прикачите седиштето за автомобили Shima група 0+ кое е компатибилно со количката. Shima се користи од раѓање до 13кг или од раѓање до 18 месеци.

На залиха

Спореди
SKU: CBX518001803 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cbx
Brands