Solution S-fix Urban Black

14.599 ден Со ДДВ

Стабилно и висококвалитетно детско седиште за автомобил Cybex Sollution S-Fix zа деца на возраст од приближно 3 до приближно 12 години (15-36 кг), погоднo за автомобили со и без ISOFIX. Седиштето има интегрирана заштита од страничен удар (L.S.P. систем), 3-насочен прилагодлив потпирач за глава и школка што апсорбира енергија. 12-насочен прилагодлив потпирач за глава за удобност, потпирач за грб, лежерна и длабока перница за седишта и систем за вентилација. Лесно се закачува во автомобилот со безбедносен ремен на возилото и по избор со Isofix за дополнителна стабилност.

Нема на залиха

Compare
Шифра: CY519001054 Категории: , ,
Бренд:: Cybex
Brands