Gb Maris 2, Bold Sports Black

25.799 ден Со ДДВ

GB Maris 2 е втора генерација на high-end GB Maris. Во споредба со оригиналниот модел, Maris 2 има прилагодлива управувачка лента погодна за повисоки, како и пониски родители. Второ подобрување е обновениот систем за суспензија кој сега е помек, со видливи задни пружини. Ги комбинира иновативноста на моделот и флексибилноста во движењето. Количката ви нуди најзгодни и практични функции за да одговараат на вашето секојдневие. Комбинира удобност, практичност и модерен дизајн. Мекото седиште е направено од ткаенина која диши и има удобни безбедносни ремени кои не ги ограничуваат движењата на бебето, но ја гарантираат неговата безбедност. Замислете ја леснотијата со која ќе можете да ја користите, без оглед на теренот и местото каде што пешачите. Тесните простори во продавниците, подвижните скали и лифтовите нема да бидат пречка за вас. Потпирачот за грб и потпирачот за нозе лесно може да се прилагодат за да се постигне идеална позиција. Можете да го смените правецот на седиштето за неколку секунди, во зависност од тоа дали сакате детето да гледа во вас или во спротивна насока. Корпата за пазарување XXL и функцијата за прилагодување на навалување со една рака се дополнителни карактеристики на количката. Висината на седиштето на Maris 2 е дизајнирана да одговара совршено на повеќето стандардни маси за јадење (80 см), што го прави многу удобно за во ресторани како и дома. Maris 2 може да се преклопи во компактна форма со само една рака. Преклопената количка потоа може да стои исправена сама по себе и да се постави на удобно место поради малата големина.

1 на залиха

Спореди
SKU: GB618000933 Категории , , , Ознака:
Бренд:: Gb
Brands