Your Pets Paw Print Making Kit

799 ден Со ДДВ

Сет за правење отпечатоци за шепите на вашето домашно милениче. Одличен подарок за вашето домашно милениче, кој засекогаш ви бил најдобар пријател. Ставете го во прекрасна рамка со шари и направете го убав сувенир за вас и вашето семејство. Без разлика дали ќе го закачите на ѕид или ќе го чувате на погодно место во вашата соба.

На залиха

Compare
Шифра: 4M04572 Категории: , ,
Бренд:: 4M
Brands