X-Wing Starfighter™ Trench Run

2.399 ден Со ДДВ

Дозволете му на вашето дете да има незаборавни LEGO Star Wars вселенски авантури со сетот X-Wing Starfighter Trench Run. Овој сет е дизајниран да биде забавен и лесен за составување, со преклопни крилја и отворен мини-фигурален кокпит, плус специјална подлога за коцки за стартери.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75235 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands