Wind Powered Landsailer

1.399 ден Со ДДВ

Создадете копнен едриличар кој работи со помош на ветер! Овој комплет Landsailer со напојување на ветер не само што е едукативен, туку исто така ќе ви овозможи часови и часови забава .

На залиха

Спореди
SKU: 4M03911 Категории , , Ознака:
Бренд:: 4M
Brands