Whomp’s Lava Trouble Expansion Set

1.480 ден Со ДДВ

Овој се одликува со лизгачка платформа, фигура на Whomp која чува P прекинувач (се наоѓа само во овој сет!) и систем за соборување на фигурата Lava Bubble. Децата на различни начини низ игра ќе видат како реагира Супер Марио (не е вклучен) додека се сретнува со секој непријател и заработува дигитални монети.

На залиха

Compare
Шифра: 20LEG71364 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands