Wet & Dry First Slide

6.990 ден Со ДДВ

Кога летото носи високи температури, овој Little Tikes влажен и сув слајд со лизгалка ќе им овозможи на малите да се разладат. Трансформирајте го вашиот двор во воден парк за забава, да им дадете на децата можност да се забавуваат, да се активираат и да ја победат топлината. Само поврзете го прицврстувањето на цревото со славина и забавата може да започне. Кога времето ќе залади, децата ќе можат да продолжат да уживаат во оваа класична лизгалка без вода.

На залиха

Спореди
SKU: LT640278 Категории , ,
Бренд:: Little Tikes
Brands