Underwater Robot

1.389 ден Со ДДВ

Истражете ги длабочините на океанот со морски богатства со овој сет 3 во 1. Изградете го подводниот робот потоа изградете подморница и центар за лов на богатство подводен кран.

Нема на залиха

Спореди
Шифра: 19LEG31090 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands