Underwater Loop

2.389 ден Со ДДВ

Сетот со морска тематика се одликува со забавен парк, киоск за билети, штанд за играчки и бонбони и две минифигури на Миа и Вики.

Нема на залиха

Спореди
Шифра: 19LEG41337 Категории: , ,
Бренд:: Lego
Brands