Tyrannosaurus Rex Dinosaur Dna

959 ден Со ДДВ

Станете палеонтолог и дино генетичар. Ископајте скелет од диносаурус. Соберете ја неговата ДНК и обновете го диносаурусот и со таблет погледнете како оживува.

На залиха

Compare
Шифра: 4M07002 Категории: , ,
Бренд:: 4M
Brands