Trolls World Tour asst

699 ден Со ДДВ

Инспирирани од DreamWorks Trolls, оваа линија на кукли им овозможува на децата да ги изразат своите вистински бои преку различни модели на игра. Секоја фигура вклучува додаток со музичка тематика заснован врз нивниот лик во филмот, така што децата можат да играат дека составуваат бенд или да ги пресоздаваат омилените сцени од филмот. Секоја фигура се продава одделно.

На залиха

Compare
Шифра: HASE6568 Категории: , ,
Бренд:: Trolls
Brands