Tris Smart T917

31.199 ден Со ДДВ

Уникатниот лесен модуларен систем направен од Италија. Сетот содржи, количка, корпа, транспортер Aero Zero и торба. Алуминиумска шасија со реверзибилна единица на седиштата (наназад свртена од 0 до 12 месеци или нанапред од 12 до 36 месеци) -, прилагодлива рачка, задни тркала на надувување со метални лежишта и централизирана сопирачка, меки предни и задни амортизери, потпирач за грб прилагодлив со една рака во 4 позиции истовремено со потпирач за нозе, предни ротирачки тркала со функција за заклучување, отстранлив браник, засилено седиште, потпирачи за раце, ремен со пет точки. Тапацирот лесно се отстранува и се пере на 30°C.

1 на залиха

Спореди
SKU: ART897025-T917 Категории , , ,
Бренд:: Cam
Brands